Hotel Vyhlidka

ubytovanie Janske Lazne
 

*** Hotel Vyhlidka / ubytovanie Janske Lazne

Hotel Janske Lazne Vyhlidka
Ubytovanie v Krkonošiách : Hotel Vyhlídka sa nachádza v Janských Lázních, ktoré sú svetoznámym kúpeľným mestom a súčasne druhým najlepším lyžiarskym strediskom v ČR. Hotel má výhodnú polohu na začiatku kúpeľnej kolonády v blízkosti kabínkovej lanovky - Černohorský Express.

Janské Lázně Hotel Vyhlídka ubytovanie :
Hotel Vyhlídka ponúka ubytovanie v kategórii *** horského hotela s celkovou kapacitou až 40 miest v 13 izbách a bezbariérový prístup. Ubytovanie je poskytované v 2 a 3 lôžkových izbách a v 2 izbách rodinných, tj 2 spálne so spoločným sociálnym zariadením. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie, TV so SAT a rádio.

Krkonoše Janské Lázně ubytovanie Hotel Vyhlídka popis :
K ubytovaniu je pripravených 10 dvojlôžkových izieb, 1 trojlôžková izba a 2 štvorlôžkové rodinné izby. Kúpeľne so sprchou alebo vaňou, na niektorých izbách je možné ubytovanie rozšíriť o prístelku alebo detskú postieľku. Niektoré izby majú k dispozícii balkón, v letných mesiacoch s posedením, hostia môžu využiť terasu.

Hotel Vyhlídka ubytovanie Krkonoše Janské Lázně služby :
K dispozícii je úschovňa bicyklov a lyží a parkovisko priamo pri hoteli. Zabezpečia Vám pranie bielizne. Svojho štvornohého miláčika si po dohode môžete vziať so sebou. Ubytovanie so stravovaním. V cene raňajky. Internetové pripojenie. Reštaurácia, letná terasa. A ďalšie služby na úrovni trojhviezdičkového hotela.

Krkonoše hotel ubytovanie v Janských Lázních Vyhlídka reštaurácia :
V reštaurácii sú raňajky podávané formou raňajkového bufetu, večere o 3 chodoch si môžete vybrať z 2 menu alebo objednať z jedálneho lístka. Prispôsobí sa aj potrebám vegetariánov.

Dovolenka v Krkonošiach Hotel Janské Lázně ubytovanie Vyhlídka :
Hotel Vyhlídka je ideálny pre rodinnú a aktívnu dovolenku na horách, okolie pre pešie a cyklistické túry. Radi Vám pomôžu zorganizovať aj firemné akcie. Svojou veľkosťou a kapacitou Vám hotel s bezbariérovým prístupom a výťahom poskytne príjemnú dovolenku. Novo vybudované lanovky, vleky a bežecké lyžiarske trate a cyklostezky poskytujú ideálne podmienky pre prevádzkovanie zimných športov, turistiky, cykloturistiky a adrenalínových športov.
Hotel Janske Lazne Vyhlidka - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Janske Lazne Vyhlidka - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Janske Lazne Vyhlidka - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Janske Lazne Vyhlidka - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Janske Lazne Vyhlidka - hotel má reštauráciuHotel Janske Lazne Vyhlidka - možnosť pripojenia na internetHotel Janske Lazne Vyhlidka - k dispozícii letná terasaHotel Janske Lazne Vyhlidka - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Janske Lazne Vyhlidka - Iybz sú vybavené televízoromHotel Janske Lazne Vyhlidka - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Janske Lazne Vyhlidka - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky: